Jubileusz XX lat formacji BRAWO

Dwadzieścia lat treningów, występów w całej Polsce, koncertów zagranicznych, a nade wszystko długie pasmo sukcesów to owoce pięknego rozdziału naszych dziecięco-młodzieżowych formacji tanecznych. Zmieniały się składy zespołów, a na przestrzeni dwóch dekad nieprzerwanie kolejne roczniki przynosiły splendor nie tylko Ośrodkowi Kultury Poniatówka teraz Centrum Kultury, ale także miastu i gminie Błonie.

Brawo2013-15
BRAWO trenujące pod wytrawną batutą Piotra Galińskiego oraz pod troskliwą opieką Barbary Wieczorek i oddanym wsparciu wszystkich rodziców corocznie zdobywało kolejne trofea. Na przestrzeni minionych lat BRAWO zdobyło m in. Mistrzostwo Polski, 9 krotnie V-ce Mistrzostwo Polski, I i II miejsce na Mistrzostwach Świata w Libercu, 4 krotne APLAUZY na Międzynarodowych Festiwalach Piosenki i Tańca w Koninie, 3 „JODŁY” na Międzynarodowym Festiwalu Harcerskim w Kielcach, 3 krotne nagrody główne Burmistrza Wisły na Letnim Festiwalu Tańca, 2 krotnie zdobyli Puchary Prowincji Ontario w Kanadzie, sukcesy we Włoszech oraz Czechach i wiele, wiele innych nagród regionalnych i ogólnopolskich.

Podczas Galowego Koncertu z okazji XX lecia trener BRAWA Piotr Galiński oraz opiekunka formacji Barbara Wieczorek otrzymali listy gratulacyjne od Burmistrza Zenona Reszki, które wręczył z-ca Burmistrza Marek Książek. Na zakończenie uroczystości na scenę wjechał ogromny tort- słodka nagroda dla wszystkich artystów formacji tanecznych, a tancerze BRAWA i BRAWKA otrzymali okolicznościowe dyplomy z okazji jubileuszu. Młodym tancerkom i tancerzom serdecznie gratulujemy.

XX lat Brawo
Gorące dzięki za pracę , występy i sukcesy!

 • Sponsorzy

 • Kontakt

  Centrum Kultury w Błoniu
  ul. Jana Pawła II 1b, 05-870 Błonie
  tel. 22 752 63 00, fax 22 752 63 16

  e-mail: biuro@taniecblonie.pl
  www.centrumkultury.com.pl